Wydarzenia wszystkie

sierpień »
Nd
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31




NEWS
10.08.16
- Fundacja Sailportal.pl
« POWRÓT

Program Festiwalu Pyromagic 2016 - SZCZECIN MUSIC LIVE 2016


IX Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2016 - SZCZECIN MUSIC LIVE 2016

12 sierpnia 2016 (piątek) / Wały Chrobrego
20.00-20.05 Specjalny pirotechniczny pokaz dymny 
20.05-20.55 Szczecin Music Live 2016 - Duże Pe
20.55-22.00 Warsaw Afrobeat Orchestra (scena SML) 
22.00-22.10 Oficjalne Otwarcie IX Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2016
22.10-22.25 PYROMAGIC 2016 - I pokaz- WIETNAM (Danang Team) 
22.25-22.40 Duże Pe (scena SML) 
22.40-22.55 PYROMAGIC 2016 -II pokaz-SZWAJCARIA (Sugyp)
22.55-00.00 Duże Pe (scena SML)

13 sierpnia 2016 (sobota) / Wały Chrobrego
20.50-21.20 Diego Cichy Don & Bro Bro Sound (scena SML)
21.20-22.30 United Flavour (scena SML)
22.30-22.45 PYROMAGIC 2016 - III pokaz - SZWECJA (Goteborg Fireworks Factory)
22.45-23.05 Diego Cichy Don & Bro Bro Sound (scena SML) 
23.05-23.15 PYROMAGIC 2016 - Ogłoszenie wyników IX Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych 
23.15-23.30 PYROMAGIC 2016 - Specjalny pokaz sztucznych ogni - SUREX (Polska)
23.30-00.15 Diego Cichy Don & Bro Bro Sound (scena SML) 


IMPREZY TOWARZYSZĄCE_ 12-14 sierpnia

12-13 sierpnia / Wały Chrobrego
10.00-01.00 Zabawy i konkursy marynistyczne, Wesołe Miasteczko, Jarmark pod Gwiazdami, Tawerny Piwne


WATER SHOW SZCZECIN 2016 
13 sierpnia, g. 15.00-20.40 / Wały Chrobrego, Odra
15.00-15.10 Otwarcie imprezy - uruchomienie infrastruktury dla widzów (miasteczko wodne, lekcje Flaybord, etc.)
15.10-16.30 Pokazowy turniej Flyboardingu - Flycup
16.30-17.10 Pojedynki Smoczych Łodzi 
17.10-17.30 Pokazy akrobacji na skuterach wodnych - Jetski show cz.1
17.30-17.50 High Diving -cz. 1 -akrobatyczne skoki do wody z wysokości 20 metrów, prezentacje zawodników
18.00-18.30 Finały pojedynków smoczych łodzi 
18.30-19.00 Finałowe pokazy flyboardingu - Flycup 
19.00-19.20 High Diving-cz. 2- akrobatyczne skoki do wody z wysokości 22 metrów 
19.20-19.40 Jetski show cz.2 + pokazy unikalnych sprzętów wodnych: jetsurf, wake, kayak jet
19.40-20.00 High Diving- cz. 3- Finał - akrobatycznych skokówi do wody z wysokości 27 metrów
20.00-20.40 Parada Finałowa -skoki do wody z 22 metrów synchroniczne. Parada Flyboard, Jetski show i pozostałych
sprzętów pływających, pokazy fontann, narciarze wodni, wake, etc


„6 th" SZCZECIN FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE 2016
12 sierpnia 2016 / Wały Chrobrego
09.30-10.00 Oficjalne otwarcie zawodów
10.00-20.00 Starty indywidualne

13 sierpnia 2016 roku / Wały Chrobrego
10.00-13.00 Starty sztafetowe - eliminacje 
13.00-16.00 Starty tandemów 
16.00-17.00 Starty sztafetowe - ćwierćfinały 
17.00-17.30 Starty sztafetowe - półfinały 
17.30-18.00 Bieg sztafetowy - Finały 
18.00 Zakończenie zawodów, podanie oficjalnych wyników, dekoracja zawodników.

Atrakcje towarzyszące: 
• Firefighter Combat Challenge dla dzieci
• pokaz rzeźbienia w drewnie pilarkami spalinowymi
• wspinaczka na ściankę mobilną 
• prezentacja wybranych samochodów pożarniczych KM PSP Szczecin. 
• prezentacje firm z branży pożarniczej 
• instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej 
• symulator dachowania


BALTIC POLONEZ CUP RACE 2016

13 sierpnia 2016 / Wały Chrobrego, Odra
11.00 Ceremonia otwarcia regat, odprawa skiperów CKE Stara Rzeźnia ul T.Wendy
13.00-15.30 Start do wyścigów krótkich- Start w okolicach południowego krańca Wyspy Grodzkiej, pława zwrotna w okolicach kapitanatu Urzędu Morskiego na północ.
16.00 Spotkanie z kpt. Krzysztofem Baranowskim "Droga na ocean kuchennymi drzwiami", projekcja Film 
„Sztorm", prezentacja nowej książki kpt. Baranowskiego "Uczucia oceaniczne" o psychologii długich rejsów
20:00 Wręczenie nagród wyścigów krótkich na scenie głównej Festiwalu Pyromagic 2016


V międzynarodowy turniej towarzyski piłki ręcznej kobiet
BALTICA SUMMER CUP
13 - 14 sierpnia 2016 / hala przy ul. Twardowskiego
W rozgrywkach wezmą udział dwie czołowe drużyny PGNiG Superligi oraz drużyny z Białorusi i Niemiec. Uczestnicy turnieju:
BNTU-BelAZ Minsk, 
VfL Oldenburg,
MKS Zagłębie Lubin, 
Pogoń Baltica Szczecin

 

 

 


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Skomentuj powyższy artykuł

  Aby dodać komentarz, zaloguj się
Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz Kontaktowy



Imię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek