NEWS
13.12.14
« POWRÓT

Loick Peyron - Sailor of the Year 2014 we Francji


08 grudnia ogłoszono wyniki konkursu Sailor of the Year 2014 prowadzonego przez francuski Związek Żeglarski. Głosami internautów Żeglarzem roku we Francji został Loick Peyron.

Jego zwycięstwo w Route du Rhum 2014 i ustanowienie nowego rekordu wyścigu na trimaranie Maxi Banque Populaire Solo VII pozwoliły pokonać w głosowaniu Francka Cammasa, podwójnego zwycięzcę w 2012 i 2013 roku 

Loick Peyron, kapitan Maxi Banque Populaire Solo VII do Route du Rhum 2014 powiedział:
"terminy niewątpliwie grały dla mnie. Route du Rhum odbywają się pod koniec roku była to impreza wyjątkowa i bardzo dobrze zorganizowana. Obsada była wspaniała, imponująca, i trudno, aby świętować tytuł zdobyty kosztem innych ... Istnieje wiele bardzo zasłużonych osób w naszym światku żeglarskim, panuje duża różnorodność z uwagi na specjalizacje żeglarskie poszczególnych żeglarzy. Mamy szczęście, bo we Francji  mamy mistrzów całym spektrum rywalizacji żeglarskiej. Jestem szczególnie zadowolony i to dla mnie zaszczyt że do tytułu żeglarza roku wybrano właśnie mnie. Mam nadzieję, że to jest nagroda i wyróżnienie za moją dotychczasową pracę. 


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek