70 dni
11H 29M 35S
NEWS
17.05.16
- Sailnews Polska
« POWRÓT

Raport "Polski rynek żeglarski" - do pobrania


Jest to pierwszy taki dokument, który stanowi szczegółową demografię, typologię i charakterystykę polskich żeglarzy oraz dokładnie opisuje ich postawy, zwyczaje i zachowania.

Raport jest pierwszą tego typu szczegółową typologią, demografią i charakterystyką polskich żeglarzy - zarówno tych, którzy zajmują się żeglarstwem sportowo, jak i czysto rekreacyjnie.

Dokument jest ciekawą lekturą zarówno dla żeglarzy, ponieważ szczegółowo opisuje bliskie im realia, jak i marketerów, gdyż stanowi dokładną charakterystykę grupy docelowej, jaką są żeglujący przynajmniej raz na kilka lat Polacy (a jest ich łącznie ponad 4 miliony!).

Prezentuje on wyniki badania przeprowadzonego w 2015 roku. Głównym celem raportu jest szersza promocja tego sportu wśród Polaków.
„Polskie żeglarstwo ma się bardzo dobrze. Gorzej natomiast wygląda rozpowszechnianie wiedzy o nim. Z badań wynika, że choć żeglarstwo jest popularne wśród Polaków, to wciąż jest ono za mało promowane." - mówi Wiesław Kaczmarek, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego

Załączniki:
Raport do pobrania w PDF« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek