399 dni
4H 23M 52S
NEWS
07.10.16
- Sailnews Polska
« POWRÓT

Test odzieży żeglarskiej - SZORTY REGATOA MĘSKIE ELASTYCZNE, IMPREGNOWANE I UV PROTECT CZARNE TRIBORD


Testujemy odzież żeglarską i wyposażenie Tribord dostępne w sklepach Decathlon w całej Polsce i w sklepie internetowym.

Odzież i wyposażenie testowane są podczas regat jachtów balastowych, oraz podczas rejsów rekreacyjnych na różnych akwenach (śródlądowych i morskich).

Testerem jest kpt. Krzysztof Krygier specjalizujący się w żeglarstwie samotnym, dwukrotny zdobywca Pucharu Poloneza, uczestnik i zwycięzca wielu regat jachtów balastowych.

Zapraszamy internautów do konsultacji i zadawania pytań odnośnie testowanej odzieży: mail: bluefin@interia.pl, tel. 601 233 434

Produkt

SZORTY REGATOA MĘSKIE ELASTYCZNE, IMPREGNOWANE I UV PROTECT CZARNE TRIBORD

Link do produktu w sklepie:

KLIKNIJ

Test Etap 1

Pierwsze ogólne wrażenia

(przymiarka i odbiór w sklepie Decathlon):

Pierwsze wrażenia:

Miły w dotyku materiał, spodnie robią bardzo dobre wrażenie

wyjmowane wkładki na pośladkach

5 kieszeni w tym dwie zamykane na zamek, jedna na rzepy + dwie kieszenie klasyczne

z przyjemnością sprawdzę szczególnie w regatach

OCENA Etap 1

(skala od 1 do 10)

9 pkt.

Test Etap 2

2 miesiące użytkowania, wyścigi w regatach + żeglowanie rekreacyjne:

Bardzo wygodne regatowe krótkie spodenki, komfortowy rozciągający się i dopasowyjący do ciała materiał, wyjmowana wstawka na pośladkach sięga aż do ud, w związku z czym zapwenia komfort siedzenia na pokładzie. Dostępne również w wersji z długimi nogawkami. Chronią przed wodą i szybko schną, polecam dla wszystkich regatowców jak również do żeglowania rekreacyjnego.

OCENA Etap 2

(skala od 1 do 10)

8 pkt

Test Etap 3

6 miesięcy użytkowania

Podsumowanie testu 2016

Po całym sezonie to moje ulubione szorty do żeglowania w chłodniejsze i umiarkowane jeśli chodzi o temperatury dni. Są wodo i wiatro odporne.

Szczególnie w regatach ale i nie tylko, świetnym rozwiązaniem są wbudowane wyjmowane ochraniacze na pośladki, szorty posiadają wiele kieszeni.

Jedyny minus: za cenę wodoodporności i grubszej warstwy materiału pod ochraniaczami spodnie słabo oddychają i nie nadają się do żeglowania w bardzo upalne dni. 

Dostępne w wersji z długimi nogawkami.

Za oddychalność lekko obniżam ocenę ale i tak Polecam :)

OCENA Etap 3

(skala od 1 do 10):

8 pkt

Decathlon to międzynarodowy producent i dystrybutor odzieży oraz sprzętu sportowego.

Misją Decathlonu jest umożliwianie jak najszerszej rzeszy ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Firma robi to poprzez nieustanną pracę nad obniżaniem cen. Decathlon pragnie, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania. Swoją misję zawierającą się w zdaniu: „Sport dla wszystkich - wszystko dla sportu" realizuje, oferując swoje artykuły w ponad 40 sklepach stacjonarnych i sklepie online.
Decathlon sprzedaje produkty znanych sportowych marek, ale przede wszystkim marek własnych, zwanych Markami - Pasjami, które są dostępne wyłącznie w sklepach Decathlon. W swoich punktach sprzedaży stara się stworzyć klientom optymalne warunki do dokonywania sportowych zakupów, takie jak: możliwość swobodnego testowania produktów, odpowiednia obsługa, kompetencje i sportowa pasja pracowników, najniższe ceny oraz szeroki zakres usług, np.: serwis rowerowy czy narciarski, personalizacja produktów (np. termonadruki) czy możliwość zakupu kart podarunkowych.

Adres internetowy sklepu: www.decathlon.pl lub wejście do sklepu online: lewe menu naszego portalu: Sklepy Żeglarskie - Decathlon Tribord

Tester produktów: kpt. Krzysztof Krygier:

kapitan jachtowy (1995), kapitan motorowodny (2005), morski żeglarz regatowy specjalizujący się od lat w żeglowaniu samotnym, dwukrotny zdobywca Pucharu Poloneza i uczestnik i zwycięzca wielu regat. Posiada wykształcenie wyższe mgr Ekonomii, przedsiębiorca - właściciel firmy Jacht Full Service, świadczącej usługi w branży sportów wodnych i turystyki (organizuje imprezy żeglarskie, prowadzi rejsy, kursy i szkolenia), Redaktor Naczelny i właściciel www.portalzeglarski.com i www. sailportal.pl, Prezes Zarządu Fundacji Żeglarskiej Sailportal.pl, zajmuje się problematyką sportów wodnych, oferuje reklamę, patronuje wielu projektom i wydarzeniom

Od 2010 organizator Baltic Single & Double Handed Polonez Cup Race. Mistrz Polski w 2009r w klasie KWR, zwycięzca i uczestnik wielu regat, zaczynał od żeglarstwa pełnomorskiego, od 2003 roku związany z regatami jachtów balastowych w których rywalizuje do dziś (ORC, KWR, NHC)

Najważniejsze sukcesy regatowe: KLIKNIJ

W żeglarstwie od 1986 r. Członek Pałacu Młodzieży Szczecin (1986 - 1990), J.K. Wektor COŻ Trzebież (1990-1995), Pałac Młodzieży (1986 - 1990), Klub Żeglarzy Samotników (od 2010 do 2013)

Bluefin.pl -  wspierają:

Marina Club ze Szczecina, Żaglownia Narwal, Decathlon, Tribord, Eljacht

Foto: Sailportal.pl

Foto produktów: Decathlon 


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek