PortalZeglarski.com

Wydarzenia wszystkie

sierpień »
Nd
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So

01

02

03

04

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27




NEWS
31.07.17
- Sailnews Polska
« POWRÓT

Finał TTSR 2017 w Szczecinie - atrakcje i harmonogram wydarzeń - Zapraszamy


MIASTO PEŁNE ATRAKCJI

Nie tylko największe i najpiękniejsze żaglowce, ale także mnóstwo atrakcji sportowych, kulturalnych, żeglarskich, animacji dla dzieci i smaków z całego świata.
Podczas finału regat The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie z pewnością nikt nie będzie się nudził - każdy znajdzie coś dla siebie!
HARMONOGRAM

PT, 04.08.2017

Wały Chrobrego
od 8:00-22:00 Powitanie przypływających jednostek
16:00-24:00 Jarmark pod Żaglami
Łasztownia
08.00-22.00 Powitanie przypływających jednostek
09.00-24.00 Festiwal Rzeźby w Piasku
16.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
16.00-24.00 Jarmark pod Żaglami
16.00-24.00 Wesołe Miasteczka
19.00-23.30 Samba Port Festival
Bulwar Gdyński
16.00-02.00 Scena Chillout
Wyspa Grodzka
14.00-20.00 Strefa Sportu - turnieje i zabawy sportowe
Plac Adama Mickiewicza
16:00-20:00 Strefa Dziecięca - zabawy, animacje, spektakle, występy zespołów, warsztaty
16.00-20.00 Family Travel Festival
Nabrzeże Wieleckie
17.00-23.00 Scena na wodzie, koncert zespołów: Dair, Qftry, Stary Szmugler, Jackpot, The Klezmafon (Bulwar Piastowski)
Jana z Kolna
16:00-24:00 Jarmark pod Żaglami
16:00-24:00 Wesołe Miasteczka
Park Żeromskiego
17.00-01.40 Kino Żeglarskie


SB, 05.08.2017
Wały Chrobrego
08.00-12.00 Powitanie przypływających jednostek
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
Łasztownia
08.00-12.00 Powitanie przypływających jednostek
09.00-24.00 Festiwal Rzeźby w Piasku
10.00-18.00 Festiwal Orkiestr Dętych
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
14.50 Wypuszczenie gołębi - przy Starej Rzeźni
18.30-23.30 Scena Łasztownia - koncert zespołów Stare Dzwony, Perły i Łotry, Ryczące 20
22.00-23.30 Samba Port Festival
Bulwar Gdyński
10.00-21.00 Gry, animacje, projekcje filmowe w namiocie technologicznym home.pl
12.00-02.00 Scena Chillout
Port Jachtowy
10.00 - 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
Jana z Kolna
10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
Pokłady jednostek
10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
13.00-24.00 Obchody 25-lecia żaglowca Fryderyk Chopin (Łasztownia, pokład Fryderyka Chopina)
Scena Główna
19.30 Uroczyste otwarcie Finału Regat TSR
20.00-22.00 Koncert Andrei Bocellego
22.00-22.15 Pokaz sztucznych ogni
Cmentarz Centralny
12.00 Złożenie kwiatów pod pomnikiem „Tym, którzy nie powrócili z morza"
Wyspa Grodzka
10.00-22.00 Strefa Sportu - turnieje i zabawy sportowe
Nabrzeże Wieleckie
10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety do odebrania w namiocie TT-Line)
15.00-22.15 Scena na wodzie, koncert zespołów: Klang, MuzyKajaka, Nierobbersi, Kraków Street Band, Bleu Bossa, After Blues
Park Żeromskiego
10.00-19.00 Strefa Sportu - Wesołe zabawy i turnieje
11.00-01.40 Kino Żeglarskie
Dziewoklicz
11.00-17.00 Spływ kajakowy dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)
Plaża Miejska Głębokie
17.00-20.00 Wakeboard dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)
Plac Adama Mickiewicza
12.00-20.00 Strefa Dziecięca
12.00-20.00 Family Travel Festival


ND, 06.08.2017
Wały Chrobrego
16.00 Parada Załóg - Trasa parady: Wały Chrobrego - Teatr Letni
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
Katedra Św. Jakuba
12.00 Msza Święta „Za tych, co na morzu"
Łasztownia
09.00-24.00 Festiwal Rzeźb w Piasku
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
10.30-14.30 Festiwal Orkiestr Dętych
15.00-16.00 Nabożeństwo ekumeniczne - scena
18.30-23.30 Scena Łasztownia - koncer zespołów: Stare Dzwony, Perły i Łotry, Ryczące 20
Teatr Letni
17.00-17.30 Program artystyczny
17.30-18.00 Rozdanie nagród przez STI
Pokłady jednostek
10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
15.00-16.00 Wodowanie książki "Zobaczyć Cape Horn. Czy warto było?" (Fryderyk Chopin - Łasztownia)
16.00-17.30 Uroczystość zmiany portu macierzystego STS Kapitan Borchartd na Szczecin. Uroczystość wodowania znaczka okolicznościowego Poczty Polskiej oraz książki K. Wolnik-Sayny „Przez morze bez kapci" - kapitan Borchatdt.(STS Kapitan Borchardt - Nabrzeże Starówka)
17.30-22.30 Koncerty zespołów: Shantażyści, Hard Times, Dominia Żukowska i Andrzej Korcyki (Fryderuk Chopin)
Bulwar Gdyński
10.00-21.00 Gry, animacje, projekcje filmowe w namiocie technologicznym home.pl
11.30-12.00 Orszak literacki - wodowanie statków poezji
12.00-02.00 Scena Chillout
Port Jachtowy
10.00 - 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
Scena Główna
20.00-22.00 Koncert The Voice of Poland: Rafał Brzozowski, Adam Stachowiak, Sarsa, Damian Ukeje, Andrzej Piaseczny, Anna Karwan, Antek Smykiewicz, Mateusz Grędzińśki, Natalia Nykiel, Afromental
Wyspa Grodzka
10.00-22.00 Strefa Sportu - turnieje i zabawy sportowe
Plac Adama Mickiewicza
12.00-20.00 Strefa Dziecięca
12.00-20.00 Family Travel Festival
Nabrzeże Wieleckie
10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
15.00-22.15 Scena na wodzie, koncert zespołów: Mechanicy Szanty, Perły i Łotry, Ryczące 20, Klang, Shantażyści, Hard Times (Bulwar Piastowski)
Park Żeromskiego
11.00-01.40 Kino Żeglarskie
Plaża Miejska Głębokie
13.00-20.00 Wakeboard dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)
Opera na Zamku
19.00 Prawykonanie utworu symfonicznego „ODYSSEA" Henriego Seroki (koncert biletowany)
Jana z Kolna
10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka

PN, 07.08.2017

Wały Chrobrego
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
Łasztownia
09.00-24.00 Festiwal Rzeźb w Piasku
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
16.00-22.15 Formacja, The Klezmafon, Tonam i Synowie, Emerald
Scena Główna
20.00 Koncert - Radia Zet - Kayah i C-BooL
Bulwar Gdyński
12.00-02.00 Scena Chillout
Port Jachtowy
10.00 - 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
Pokłady jednostek
10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
17.30-22.30 Koncert zespołów: Arek Wizło i Waldemar Mieczkowski, Shantażyści (Fryderyk Chopin - Łasztownia)
Wyspa Grodzka
10.00-22.00 Strefa Sportu - turnieje i zabawy sportowe
Plac Adama Mickiewicza
16.00-20.00 Strefa Dziecięca
16.00-20.00 Family Travel Festival
Jana z Kolna
10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
Nabrzeże Wieleckie
10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
16.00-20.45 Scena na wodzie, koncert zespołów: Klezmafon, Tonam i Synowie, Formacja, Dominika Żukowska i Andrzej Korycki (Bulwar Piastowski)
Park Żeromskiego
11.00-22.30 Kino Żeglarskie


WT, 08.08.2017
Wały Chrobrego
06.00-10.00 Pożegnanie wypływających jednostek
10.00-16.00 Jarmark pod Żaglami
Łasztownia
06.00-10.00 Pożegnanie wypływających jednostek
09.00-22.00 Festiwal Rzeźby w Piasku
10.00-16.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-16.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-16.00 Wesołe Miasteczka
Jana z Kolna
10.00-16.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-16.00 Wesołe Miasteczka
Wyspa Grodzka
10.00-16.00 Strefa Sportu
Świnoujście - Międzyzdroje
14.00-16.00 parada jednostek pod żaglami

 

Załączniki:
OPIS WYDARZEŃ TTSR 2017 do pobrania



« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Skomentuj powyższy artykuł

  Aby dodać komentarz, zaloguj się
Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz Kontaktowy



Imię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek