70 dni
0H 31M 55S
NEWS
14.07.19
- Sailnews Polska
« POWRÓT

Szwedzka firma nowym właścicielem marki i znaku towarowego Henri-Lloyd


Aligro Group nowym właścicielem marki Henri-Lloyd.

W 2018 firma Aligro Group zakupiło markę Henri-Lloyd oraz znaki towarowe firmy, zmodyfikowano dotychczasowe logo pozostawiając tylko litery HL.

Dotychczasowy Dyrektor na Polskę Andrzej Schuetz przeszedł na emeryturę.

Nowi właściciele Henri-Lloyd piszą:

Old Brand, Henri Lloyd jest jedną z niewielu prawdziwych brytyjskich marek. Przez nieustanne innowacje marka stała się znana z dostarczania odzieży ochronnej dla wczesnych zdobywców oceanów.

W tej chwili Henri Lloyd przechodzi przez kolejną rewolucyjną fazę niesamowitej historii:Jesteśmy w trakcie ekscytującego procesu, w którym zmieniamy pozycję marki Henri Lloyd na przyszłość.

Istnieje wiele kluczowych zasad, w które mocno wierzymy i które będziemy stosować, abyśmy mogli pozycjonować koncepcję marki, aby odnosić sukcesy we współczesnym otoczeniu detalicznym, z poszanowaniem historii.

W ramach rozwoju marki zostało wprowadzone nowe logo symbolizujące powrót do dziedzictwa marki, a jednocześnie nowy początek podróży

Przewodniczący i akcjonariusz kontrolujący Hans Eckerström wyjaśnia;

Po pierwsze, spojrzeliśmy głęboko i z szacunkiem na historię naszej marki - celem było połączenie się z naszym dziedzictwem i skupienie się na dążeniu do produkcji najlepszej odzieży żeglarskiej na świecie.Co ważne, wierzymy, że marka ma znaczącą szansę na rozwój na szerszym rynku poprzez rozwój naszej oferty odzieży.

Aby osiągnąć nasz pełny potencjał, musimy ponownie umieść nazwę Henri Lloyd jako wysoce ekskluzywną i zawsze będziemy bardzo selektywni co do miejsca produktu w którym go można kupić.

Magnus Liljeblad kontynuuje: „Jesteśmy dumni, że nasza nowa platforma technologiczna pozwoli nam także na współpracę i wyjątkowe i przełomowe rozwiązania z naszymi partnerami detalicznymi.

Abyśmy mogli pozycjonować wyłącznie Henri Lloyda, nie będziemy konkurować ceną jako głównym punktem sprzedaży w związku z tym nasze kanały dystrybucji i ceny będą to odzwierciedlać.

Bez wątpienia jest to ekscytujący czas dla wszystkich zainteresowanych marką i ważne jest, abyśmy się przenieśli naprzód zapewniając, że jesteśmy wierni naszym wartościom

Marka i cenne aktywa zostały nabyte przez grupę inwestorów kierowaną przez Hansa Eckerströma i CEO Magnusa Liljeblada w celu przywrócenia marki Henri Lloyd jako czołowej marki dla żeglarzy na całym świecie. 

Ps. nam mowe logo HL nawiązuje naszym zdaniem do jednego z konkurentów: H/H, szkoda że w swoich informacjach prasowych nowy zarząd HL nie wspomina o polskich korzeniach firmy, opisując ją jako firmę z brytyjskimi korzeniami.

#sailportal

#HenriLloyd

#HL
#PomorzeZachodnie
#społecznik
#ProgramSpołecznik
#KARR


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek