77 dni
4H 52M 34S

Wydarzenia wszystkie

maj »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

NEWS
23.11.16
- Testy wyposażenia i odzieży żeglarskiej
« POWRÓT

G-SHOCK GULFMASTER GWN-1000 Świetny prezent dla żeglarzy i nie tylko


Zbliżają się święta, szukasz ciekawego prezentu dla partnera, znajomego, dla kogoś z rodziny? lub dla siebie?
Nie wiesz co kupić?
Portal www.zegarkiżeglarskie.pl ma propozycję dla Ciebie: Zegarek G-SHOCK GULFMASTER GWN-1000 stworzony dla żeglarzy i osób pracujących na morzu.

G-SHOCK GULFMASTER GWN-1000

G-SHOCK GULFMASTER to przedstawiciel kultowej serii MASTER OF G. Zegarki z tej serii przeznaczone są dla osób pracujących w najbardziej ekstremalnych i brutalnych warunkach. Model Gulfmaster powstał według szczegółowej specyfikacji na podstawie opinii zebranych od profesjonalistów pracujących na wodzie.
G-SHOCK GULFMASTER został wyposażony w potrójny sensor 3 generacji z alarmem sztormowym, który precyzyjnie wykrywa zmiany pogodowe i ostrzega sygnałem alarmowym użytkownika. Wzrosty i spadki ciśnienia atmosferycznego z ostatnich 20 godzin są przedstawiane graficznie na wyświetlaczu LCD. Posiada podwójne automatyczne podświetlenie LED emitujące zdecydowanie jaśniejsze światło niż typowe diody oraz funkcję automatycznego podświetlenia tarczy przy ruchu ręki do oczu. W zegarku zastosowano panel słoneczny o wysokiej wydajności, funkcję automatycznej korekcji wskazówek po silnych uderzeniach oraz ich odchylania aby nie zasłaniały ekranu LCD podczas odczytu danych. Zegarek wskazuje na wykresie poziom pływów, faz księżyca oraz kierunek za pomocą kompasu cyfrowego. Funkcja Multi Band 6 odbiera automatycznie fale radiowe z 6 nadajników na świecie i koryguje czas pokazywany przez zegarek z dokładnością 1 sec na100 000 lat. Wodoszczelność do 200 metrów pozwala na używanie zegarka w każdych warunkach wodnych z nurkowaniem włącznie. Cała konstrukcja została zaprojektowana aby podnieść odporność na uderzenia łącząc lekkie tworzywo z wytrzymałym metalem. Pasek wykonany jest z miękkiego uretanu, który łatwo się dopasowuje jednocześnie zachowując wytrzymałość i rozciągliwość. Przyciski i dekiel wykonano ze stali nierdzewnej. Model ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

KUP ZEGAREK - KLIKNIJ

Więcej informacji o G-SHOCK GULFAMSTER: KLIKNIJ TU

Więcej zegarków dostepnych na: www.zegarkiżeglarskie.pl

Multimedia

GALERIA FOTOGRAFII


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Skomentuj powyższy artykuł

  Aby dodać komentarz, zaloguj się
Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek