Wydarzenia wszystkie

pazdziernik »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

TOP ARTYKUŁY


NEWS
18.02.21
- Testy wyposażenia i odzieży żeglarskiej
« POWRÓT

PRZECIWSŁONECZNA OCHRONA DLA ŻEGLARZY W ZGODZIE Z NATURĄ


Żeglarze kochają naturę! Żeglarstwo jest jedną z najbardziej ekologicznych form turystyki i spędzania wolnego czasu. Przebywając na morzu chętnie korzystamy z jego dobrodziejstw, jak łowienie ryb czy kąpiel w wodzie. Korzystamy z sił natury, by płynąć naprzód. Kochamy Ziemię i czerpiemy radość z obcowania z przyrodą. Czujemy więź z naturą i jesteśmy wrażliwi na jej postępującą degradację. Teraz możemy odwdzięczyć się naturze i podejmować ekologiczne wybory, które mają ogromne znaczenie. Sprawdź, czy w Twoim ekwipunku do żeglowania znajduje się krem bezpieczny jednocześnie dla Ciebie i środowiska wodnego.

Drogeria internetowa: www.mywyeko.pl - Zapraszamy


NATURA PRZEDE WSZYSTKIM
W przyrodzie nic nie ginie, dlatego o ekologii warto myśleć na każdym kroku. Spójrzmy dziś od strony kosmetyków, to jakich kosmetyków używamy także ma wpływ na środowisko - szczególnie wodne. Większość kosmetyków ląduje w wodzie i negatywnie wpływa na żyjące w niej organizmy. Dlatego tak ważne jest, aby składniki kosmetyków były bezpieczne nie tylko dla nas, ale także dla przyrody. Wybierając kosmetyki zarówno ze składnikami roślinnymi - z dna mórz i oceanów, jak i zawierające składniki egzotyczne - będziesz jeszcze bliżej natury. Polubisz je i staną się towarzyszem Twoich wypraw.


WPŁYW SŁOŃCA NA SKÓRĘ
Jednym z podstawowych produktów w żeglarskiej kosmetyczce powinien być krem przeciwsłoneczny. Najlepiej z dobrym składem i z wysokim filtrem- minimum SPF 30. Dziś już nikt nie wątpi w to, że promienie słońca są dla nas szkodliwe, tym bardziej, że będąc na wodzie czujemy jego podwójnie działanie. Słońce dodaje nam witalności, jednak nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV i nie stosowanie kremów z filtrem niesie ze sobą kilka zagrożeń, jak fotostarzenie się skóry, przebarwienia i pogłębianie niedoskonałości skórnych, np. trądziku. Oparzenia słoneczne są najpoważniejszym ryzykiem dla skóry podczas spędzania czasu nad wodą. Koniecznie zadbaj o jej najlepszą ochronę, pamiętając, że niektóre kremy należy ponownie nałożyć po kontakcie z wodą. Stare kremy z filtrem tracą swoje właściwości. Najlepiej przed kolejnym sezonem żeglarskim zaopatrz się w nowy krem z filtrem, by zapewnić skórze niezastąpioną ochronę.


PASJA W ZGODZIE Z NATURĄ
Kremy ochronne od Manaslu powstały z myślą o naturalnym środowisku i szczególnych potrzebach naszej skóry narażonej na działanie różnych czynników zewnętrznych, jak promieniowanie UV. Bardzo praktyczne, gwarantują długą ochronę przez 12 h po jednokrotnym nałożeniu na skórę. Na uwagę zasługuje ekologiczny krem Extreme Outdoor SPF 50 - wyjątkowo odporny na pot i ścieranie. Zapewni skórze twarzy najlepszą ochronę i podstawową pielęgnację podczas żeglowania. Z kolei krem City Outdoor SPF 30 to alternatywa idealna do codziennego stosowania. Zapewnia mniejszy zakres ochrony, ale dodatkowo pielęgnuje skórę twarzy: odżywia i intensywnie nawilża.


Więcej możliwości do bycia eko w każdym calu można znaleźć w drogerii internetowej: www.mywyeko.pl To marka z duszą, nie bez powodu prowadzona przez żeglarzy i windsurferów.


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek