55 dni
11H 23M 59S

Wydarzenia wszystkie

wrzesień »

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

NEWS
23.03.10
« POWRÓT

HENRI LLOYD UBIERZE VELUX 5 OCEANS.


Clipper Ventures ogłosił dalszą współpracę z Henri Lloyd, wybierając brytyjską firmę zajmującą się odzieżą żeglarską, na Official Technical Clothing Supplier podczas regat Velux 5 Oceans 2010/2011. Wybór nie był trudny, gdyż Henri Lloyd jest cenioną marką i liderem na rynku profesjonalnej odzieży morskiej. Ze swoją reputacją jakości, stylu i wytrzymałości są oni idealnym dostawcą ubrań dla regat Velux 5 Oceans.

Sir Robin Knox-Johnston, prezes Clipper Ventures: „ Współpraca pomiędzy Clipper Ventures a Henri Lloyd układa się fantastycznie i trwa już od wielu lat, między innymi przy Clipper Round Race jak i poprzednie edycje Velux 5 Oceans. Dlatego chcieliśmy kontynuować partnerstwo oparte na zaufaniu i wiarygodności również przy tegorocznej edycji regat samotników. Nasze kierownictwo regat będzie nosić ubrania tej firmy, a w szczególności kurtkę Eco Blue, która doskonale wpisuje się naszą misję TAKING ON THE ELEMENTS, promującą zrównoważone życie podczas regaty. Henri Lloyd będzie oferował konkurencyjne rozwiązania zarówno dla skipperów, partnerów oraz wszystkich uczestników.”

Paul Strzelecki, dyrektor naczelny Henri Lloyd skomentował: „ Kontynuacja naszej współpracy z Velux 5 Oceans była naturalną decyzją Henri Lloyd i nie możemy się już doczekać pracy z Sir Robinem Knox-Johnstonem i jego drużyną po raz kolejny. Najlepsi żeglarze samotnicy zmagający się z różnymi czynnikami podczas wyścigu muszą mieć najlepszą odzież pełnomorską, jaka jest dostępna. Henri Lloyd przez ostatnie 45 lat współpracował z licznymi żeglarzami  podczas regat oceanicznych, dlatego też jest w stanie zaoferować  skipperom z Velux 5 Oceans najlepszą ochronę podczas ich samotnej walki z żywiołem. Do tego firma będzie współpracować z każdym skipperem osobno, aby jak najlepiej spełnić ich wymagania.”

W 2010 roku firma Henri Lloyd wprowadziła rewolucyjne rozwiązania mające na celu stworzenie odzieży żeglarskiej bardziej przyjaznej dla środowiska morskiego, pierwszym takim produktem jest Blue Eco Jacket. Henri Lloyd włożyło swoje umiejętności i wiedzę z zakresu innowacyjnych technologii w celu zmniejszenia zużycia energii oraz ilości niepotrzebnych odpadów podczas produkcji, oferując jako pierwsi w branży morskiej odzieży specjalistycznej, system recyklingu „nieskończonej pętli”.

Marzena Knap


« POWRÓT


Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek