PortalZeglarski.com
77 dni
5H 1M 10S

Wydarzenia wszystkie

maj »
Nd
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So

01

02

03

04

05

06

07

20
NEWSLETTER

Zamknij okno [x]
NEWS

Odsłonięcie tablic pamiątkowych kapitanów PMH i żeglarzy

od 23/05/2017, godz. 17:00
do 23/05/2017

Skwer kapitanów obok Starej Rzeźni w Szczecinie
Stara Rzeźnia - na 70-lecie Szkolnictwa Morskiego

23 bm., o godz. 17.00 - na stale upiększanym Skwerze Kapitanów (na Łasztowni, obok Starej Rzeźni - na zdjęciu), odbędą się uroczystości wpisujące się w 70-lecie Szkolnictwa Morskiego w Szczecinie, a także w program zbliżającego się sierpniowego Zlotu Żaglowców. Jest to kolejna wspólna morska inicjatywa niestrudzonej pani Laury Hołowacz, oraz Szczecińskiego Klubu Kpt.ż.w., a zaproszenie dla żeglarzy - poniżej - nadesłał Wiceprzewodniczący Klubu Kpt.ż.w. kpt.ż.w. Włodzimierz Grycner. Podczas uroczystości zostaną m.in. odsłonięte cztery pamiątkowe tablice poświęcone zasłużonym kapitanom ż.w., wykładowcom PSM i wychowawcom. W dalszej kolejności - wspólnie z Zarządem ZOZŻ - zostaną później przygotowane, umieszczone i odsłonięte na Skwerze dwie kolejne: Ludka Mączki i Kuby Jaworskiego. (WS)
*****
Serdecznie zapraszamy żeglarzy do "Starej Rzeźni"` na uroczystości odsłonięcia w dniu 23.05.2017 godz.1700 portretowego zdjęcia kpt.ż.w. Zbigniewa Szymańskiego, Dyrektora PSM w Szczecinie; zdjęcie zostanie odsłonięte w "Mesie Kapitańskiej", obok wcześniejszych zdjęć kpt.ż.w. Matyjewicza-Maciejewicza i kpt.ż.w. Antoniego Ledóchowskiego. Po laudacji i odsłonięciu zdjęcia przejdziemy na "Skwer Kapitanów", gdzie ok. godz.1800 odsłonięte zostaną cztery pamiątkowe tablice:
1/ Kpt.ż.w. Konstantego Matyjewicza- Maciejewicza
2/ Kpt.ż.w. Antoniego Ledóchowskiego
3/ kpt.ż.w. Zbigniewa Szamańskiego (na zdjęciu)
4/ Kpt.ż.w. Andrzeja Huzy
Pragniemy, żeby rodziny w/w KAPITANÓW odsłaniały zdjęcie i tablice. Na "Skwerze Kapitanów" stoi już sześć stanowisk do zamocowania plastikowych tablic (120 x 87 x 10cm) - jak poniższa. Proponujemy żeby pozostałe dwie tablice poświęcić zasłużonym żeglarzom. Nasze tablice wykonuje drukarnia "Kadruk". 
Zapraszamy - kpt.ż.w. Włodzimierz Grycner


powrót

Kopiowanie i powielanie treści portalu wymaga zgody redakcji Zapoznaj się z regulaminem

 

Skomentuj powyższy artykuł

  Aby dodać komentarz, zaloguj się
Zamknij okno [x]

REJESTRUJ

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

E-mail:

REDAKCJA SAILPORTAL.PL

bluefin"at"interia.pl

Telefon komórkowy:

+48 601 233 434

Formularz KontaktowyImię i nazwisko
*  E-mail
*  Temat wiadomości
*  Treść wiadomości

* pola obowiązkowe
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
obrazek